Dziś drogowcy rozpoczęli przebudowę ulicy 17-stycznia. Prace mają związek z powstającą ścieżką rowerową z Dworca PKP w Rawiczu do Osieka. Z tego powodu, część ulicy w centrum miasta została zamknięta. Czytaj więcej: Ważna ulica w centrum miasta zostanie zamknięta
Rawicz. Spore korki w centrum
Pierwsze efekty zamknięcia drogi widać gołym okiem w rejonie skrzyżowania ulic 3. Maja, Wałów Dąbrowskiego i Przyjemskiego. Kierowcy, chcący wydostać się z centrum, muszą odstać kilkanaście minut w korku jaki tworzy się na ulicach Wały Dąbrowskiego (wewnętrzna strona plant) i Królowej Jadwigi.
Komentarze (0)