Reklama

Rawicz. Znaleziono ludzkie szczątki. Co ustalili śledczy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu

Rawicz. Znaleziono ludzkie szczątki. Co ustalili śledczy? - Zdjęcie główne

teren przy ul. Mały Plac Ćwiczeń w Rawiczu | foto archiwum portalu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Rawiczu, przy pustostanie mieszczącym się przy ul. Mały Plac Ćwiczeń, zostały odnalezione ludzkie szczątki. Sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura.

Do tragicznego odkrycia doszło na terenie Rawicza 2 stycznia. W trakcie prowadzenia prac porządkowych na działce, którą kupiła miejscowa firma - Gazomet, znaleziono ludzkie szczątki. Sprawę zgłoszono policji.

W Rawiczu znaleziono ludzkie szczątki. Co ustaliła prokuratura?

Jak poinformował portal rawicz24.pl prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratora Okręgowego w Poznaniu, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a także sekcję zwłok.

Sekcja nie wykazała przyczyny zgonu. Potrzebne są dodatkowe badania, w tym również genetyczne, celem potwierdzenia tożsamości - mówi prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratora Okręgowego w Poznaniu. 

Policjanci odnaleźli dokumenty przy zwłokach. Dzięki nim, mogli dotrzeć do osób z rodziny mężczyzny, którego dane widniały na dokumentach. Został zabezpieczony też materiał biologiczny, który trafił do dalszych badań, który ma pozwolić na ustalenie tożsamości szczątków odnalezionej osoby.

Z uwagi na stan zwłok, nie można określić tego, czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie czy nie - dopowiada prokurator.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE