Reklama

Remont drogi w przyszłym roku

Opublikowano:
Autor:

Remont drogi w przyszłym roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

JUTROSIN / Burmistrz zdecydował, że zmodernizowana zostanie droga w Janowie, ale nie ten odcinek, który proponował przewodniczący rady miejskiej. Droga - jak mówi Romuald Krzyżosiak - będzie remontowana w kierunku Żbik.

- Wspólnie z pracownikiem urzędu zrobiłem „rozpoznanie”. Podczas wizji lokalnej - m,in. wskazanego przez Fabiana Małeckiego odcinka drogi gruntowej w Janowie - doszliśmy do wniosku, że ta droga jeszcze musi poczekać na modernizację - stwierdza burmistrz.

Dopowiada, że stan trasy sprawdzał po obfitych opadach deszczu i stwierdził wówczas, że jej stan nie wymaga tak pilnej naprawy, jak inne.

- Po konsultacjach z mieszkańcami Janowa oraz w uzgodnieniu z sołtysem, wskazany został inny odcinek - droga gruntowa w kierunku tzw. Żbik. Jest to droga dojazdowa do pól, a ponadto wzdłuż niej usytuowane są działki budowlane. Na dzień dzisiejszy na trzech nieruchomościach rozpoczęte są budowy domów jednorodzinnych. Dlatego też na utwardzenie tej drogi planujemy złożyć wniosek o dofinansowanie w roku przyszłym - tłumaczy włodarz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE