Reklama

Rodzice są dumni ze swoich dzieci. Uczniowie otrzymali nagrody i listy gratulacyjne [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali bankietowej centrum hotelowo-restauracyjnego w Trzebawiu odbyła się XV Gala Stypendiów Naukowych dla dzieci członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa wielkopolskiego. Wzięli w niej udział uczniowie i ich rodzice z powiatu rawickiego.

Reklama

Jak podkreśla asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, to jedyne tego typu przedsięwzięcie w kraju promujące młodych utalentowanych Polaków ze środowiska policyjnego.

- Wśród stypendystów - podobnie jak w ubiegłych latach - nie zabrakło uczniów reprezentujących nasz powiat - informuje Beata Jarczewska. - Nagrodzeni to Julka Puchała, uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu, Jeremiasz Szelukowski uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej imienia Janusza Korczaka w Sierakowie oraz nasz "weteran" Jakub Szelukowski uczeń III klasy Technikum Ekonomicznego ZSZ w Rawiczu. Bracia Szelukowscy są wyjątkowi, ponieważ Jakub od chwili, kiedy tylko mógł być klasyfikowany do stypendium, otrzymywał je każdego roku i tak się dzieje od siedmiu lat. Wszystko wskazuje na to, że Jeremiasz pójdzie w ślady brata. Od dwóch lat może ubiegać się o stypendium i je otrzmuje - dodaje.

Każdy z laureatów na wyróżnienie pracował przez cały miniony rok szkolny (2021/2022). Liczyła się bardzo wysoka średnia ocen, zachowanie, a także osiągnięcia naukowe czy sportowe.

- Julia Puchała, Jeremiasz i Jakub Szelukowscy to pociechy i jednocześnie duma naszych policjantów. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody finansowe z rąk gospodarza gali, mł.insp Andrzeja Szarego, przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego oraz listy gratulacyjne od nadinsp. Piotra Mąki, komendanta wojewódzkiego policji oraz Michała Zielińskiego, wojewody wielkopolskiego - podsumowuje Beata Jarczewska. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE