Reklama

Rozdawali odzież bezdomnym i potrzebującym

Opublikowano:
Autor:

Rozdawali odzież bezdomnym i potrzebującym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Śpiwory, poduszki, kurtki zimowe, swetry męskie i damskie oraz spodnie trafiły do osób bezdomnych i potrzebujących na terenie Rawicza.

- W listopadzie przeprowadziliśmy akcję zbierania zimowej odzieży, kołder, poduszek, pościeli i ciepłych koców. Były one rozdawane z udziałem dzielnicowych, profilaktyków i pracowników socjalnych - informuje Władysława Czajkowska, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawiczu.

Część zebranych w listopadzie ubrań trafiła też do rawickiego szpitala. Po co? Czytaj w Życiu Rawicza. 

- Przy okazji skontrolowaliśmy miejsca przebywania osób bezdomnych oraz pustostany na terenie Rawicza. Osoby zostały poinstruowane, że w razie potrzeby, mogą zgłosić się o pomoc do rawickiego M-GOPS-u. Tam zostanie im wydana kolejna partia czystej odzieży. Jest jeszcze zapotrzebowanie na kalesony, czapki, szale i rękawiczki oraz obuwie zimowe. Tego dla nich nie mieliśmy, więc jeśli ktoś miałby takie rzeczy, to prosimy o ich przekazanie - dodaje mł. asp. Katarzyna Starczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

W przypadku dostrzeżenia osoby potrzebującej w najbliższym otoczeniu należy kontaktować się z najbliższym ośrodkiem pomocy społecznej lub Komendą Powiatową Policji w Rawiczu (tel. 65/546-62-00).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE