Reklama

Samorządowcy kontra dziennikarze (ZDJĘCIA, FILM)

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś (4.12.2022r.) w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbył się Mikołajkowy Turniej dedykowany małej Tosi Niwczyk. Podczas imprezy zbierano na leczenie i pobyt dziewczynki w szpitalu w Szwajcarii.

Jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów był dość nietypowy mecz. Zagrały w nim drużyny, które nigdy do tej pory nie gościły na żadnym boisku. Wyjątek zrobiły dla Tosi. 

Swoich sił spróbowały zespoły Samorządówców oraz Dziennikarzy. W skład ekipy samorządowców weszli: burmistrz Grzegorz Kubik, wiceburmistrz Paweł Szybaj, przewodniczący rady Marek Przybylski, radni rady miejskiej: Mariusz Suchanecki, Paweł Jóska i Jacek Gwizdek, pracownicy urzędu: Krystian Adamski oraz Tomasz Witkowski.

Z kolei, ekipę dziennikarzy reprezentowali: Anna Gauza - dyrektor działu on-line Południowej Oficyny Wydawniczej, Anna Szklarska-Meller - redaktor naczelna "Życia Rawicza" i "Życia Gostynia" wraz z mężem Łukaszem, Dawid Bela, Bartek Kowalski, Adrian Olejniczak - dziennikarze sportowi, Konrad Kowalski - grafik, Mariusz Maćkowiak - kolporter.

Ze względu na małe doświadczenie piłkarskie i tylko jeden trening poprzedzający turniej była to raczej dobra zabawa niż profesjonalna rozgrywka, ale emocji nie brakowało. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2 - dla Tosi : )

Wiceburmistrz Paweł Szybaj nie miał jednak dość wrażeń. Każdy chętny mógł próbować strzelać gola do bramki, w której stanął właśnie rawicki samorządowiec. Włodarz starał się jak mógł, ale niektóre trafienia były spektakularne.

Po starciu dziennikarzy i samorządowców na boisko wkroczyły już młode zawodniczki. W trakcie turnieju prowadzona była także zbiórka na leczenie dziewczynki. Do puszek udało się zebrać ponad 13 tys. zł, licytacje przyniosły natomiast 4.685 zł. Najdroższa okazała się oczywiście koszulka Karola Świderskiego, którą wylicytowano za 3,8 tys. zł. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE