Reklama

Sołtysi i urzędnicy doręczą decyzje

Opublikowano:
Autor:

Sołtysi i urzędnicy doręczą decyzje - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie gmin trwa akcja roznoszenia decyzji wymiarowych w sprawie podatku.

Burmistrz Gminy Rawicz, Grzegorz Kubik, informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych, w lutym pracownicy Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz oraz sołtysi (w sołectwach) będą doręczać na terenie gminy decyzje ustalające wysokość zobowiązania podatkowego w podatku od nieruchomości, podatku rolnym oraz w podatku leśnym – na rok 2023.

- Pracownicy posiadający identyfikator będą jedynie doręczać decyzję, prosząc o potwierdzenie ich odbioru, nie mogą i nie będą pobierać żadnych pieniędzy - zaznacza burmistrz.

Od 3 lutego trwa również akcja roznoszenia decyzji wymiarowych w sprawie podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego na rok 2023 w gminie Bojanowo.

Na terenie gminy decyzje podatkowe będą roznoszone przez sołtysów danej wsi, a na terenie miasta osoby upoważnione przez burmistrza Bojanowa.

Decyzje doręczane są od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 20.00. Akcja potrwa do 22 lutego włącznie. Po tym terminie decyzje, które z różnych powodów nie zostały doręczone adresatom, zostaną przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE