Reklama

Sparta Miejska Górka ma nowego prezesa i zarząd [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Sparta Miejska Górka ma nowego prezesa i zarząd [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zmiana we władzach Sparty Miejska Górka. Klubem pokieruje nowy prezes - Bartosz Kaczmarek. Będzie współpracował z zarządem, który obecnie tworzą: Adam Waresiak. Mariusz Frąckowiak, Tadeusz Stróżyk i Piotr Staniszewski.

W piątek odbyło się zebranie sprawozdawcze Sparty. Przewodniczący zebrania - Adam Waresiak przyznał, że po raz pierwszy od 40 lat brakuje Tadeusza Błochowiaka, który przez ostatnich 37 lat był prezesem klubu. 27 stycznia Tadeusz Błochowiak złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. - To wydarzenie nie tyle historyczne, ale dla nas niecodzienne i wyjątkowe. Tadeusz Błochowiak ten klub tworzył, żyje tym klubem, a wszystko, co tutaj jest, to dzięki jego wysiłkom, staraniom i chęciom współpracy z innymi - przyznał Adam Waresiak.  

W trakcie piątkowego zebrania - po akceptacji sprawozdania finansowego - z funkcji w klubie zrezygnowali pozostali przedstawiciele zarządu oraz komisji rewizyjnej. Oznaczało to podjęcie pilnych działań. Członkowie klubu zdecydowali o zwołaniu nadzwyczajnego walnego zebrania. Odbyło się ono po kilkunastominutowej przerwie. Wybrano nowy zarząd, a jego przedstawiciele spośród siebie wyłonili prezesa na kadencję do 2023 roku. "Sternikiem" Sparty został Bartosz Kaczmarek. - Poprzeczkę macie wysoko postawioną  - przyznał burmistrz Miejskiej Górki, Karol Skrzypczak.

Członkowie klubu wybrali także skład komisji rewizyjnej. Zdecydowali także o nadaniu godności członka honorowego Sparty. - Myślę, że podjęcie tej uchwały jest wyrazem szacunku i uznania dla prezesa Tadeusza Błochowiaka - powiedział Adam Waresiak. Uchwałę przyjęto gromkimi brawami - przez aklamację.

Nowy zarząd klubu podziękował także statuetkami odchodzącym władzom klubu, a także burmistrzowi Miejskiej Górki.

Więcej na temat sytuacji w Sparcie w kolejnym wydaniu "Życia Rawicza".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE