Reklama

European Nations Cup Stihl Timbersports®. Polacy nie mieli sobie równych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zrzut ekranu z transmisji Stihl TImbersports®

European Nations Cup Stihl Timbersports®. Polacy nie mieli sobie równych - Zdjęcie główne

foto zrzut ekranu z transmisji Stihl TImbersports®

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Reprezentanci Polski wzięli udział w kolejnej imprezie. Rywalizowali w European Nations Cup Stihl Timbersports®

W zawodach w Monachium wystartowało dziewięć drużyn. Były wśród nich reprezentacje: Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji, Szwecji, Włoch, Holandii, Belgii i Polski.

Do zmagań przystąpili dwaj zawodnicy w kategorii Rookie - do 25. roku życia. Byli to: 16-letni Szymon Groenwald oraz 17-letni Mikołaj Groenwald. Kolejni dwaj reprezentanci Polski to przedstawiciele powiatu rawickiego. W kategorii Pro wystartowali: mistrz kraju Michał Dubicki, a także wicemistrz - Krystian Kaczmarek.

Wszyscy zawodnicy rywalizowali w rozgrywce indywidualnej. Za uzyskane miejsce otrzymali określoną ilość punktów, a punkty te sumowały się w klasyfikacji drużynowej. 

Polacy nie mieli sobie równych. Zajęli pierwszą lokatę i stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajęli Niemcy. Na najniższym stopniu podium stanęli Francuzi. Wywalczyli oni medale. Polacy otrzymali także trofeum za zwycięstwo w imprezie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE