Reklama

Szlachetna Paczka 2022. Weekend cudów tuż, tuż, a sześć rodzin wciąż nie ma darczyńców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

Szlachetna Paczka 2022. Weekend cudów tuż, tuż, a sześć rodzin wciąż nie ma darczyńców - Zdjęcie główne

Szlachetna Paczka 2021 | foto D. Bela (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. Już w sobotę i niedzielę (10-11.12.2022r.) Weekend Cudów. Jak informują rawiccy wolontariusze, poszukiwani są jeszcze darczyńcy dla sześciu rodzin.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna, a także mentalna pomoc rodzinom oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Kolejny raz akcja odbędzie się także w powiecie rawickim. 

Jak podkreślają rawiccy wolontariusze, do tej pory znaleźli darczyńców - osoby prywatne czy grupy znajomych - dla 15 rodzin. Potrzebni są jednak kolejni. Brakuje jeszcze darczyńców dla sześciu rodzin.

- W głównej mierze potrzebne są: żywność, środki czystości, ubrania, koce czy pościele. Nie są to wygórowane potrzeby - podkreślają wolontariusze, których jest ośmioro. Odpowiadają za pomoc dla rodzin w Rawiczu i Lesznie, a także okolicach.

Szczegółowe informacje, jaka i dla kogo pomoc nadal jest potrzebna, można znaleźć TUTAJ. Dary będą przyjmowane w piątek i sobotę (9-10.12.2022) w Domu Kultury w Rawiczu (wejście od parku). Można je przynosić w piątek w godz. 15.00 - 19.00, a w sobotę: 8.00-19.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE