Reklama

Takich osób nam potrzeba. Kobieta znalazła pieniądze i oddała

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum portalu)

Takich osób nam potrzeba. Kobieta znalazła pieniądze i oddała - Zdjęcie główne

foto D. Bela (archiwum portalu)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawidłową postawą wykazała się pani Urszula. Jak informuje policja, uczciwa rawiczanka znalazła gotówkę na ul. 17 Stycznia. W pobliżu nikogo nie było.

Reklama

W piątek (12 maja 2023 r.) około godz. 12.00 kobieta przekazała pieniądze rawickim policjantom. Gotówkę znalazła w centrum miasta, na ul. 17 Stycznia. Funkcjonariusze proszą o kontakt właściciela znalezionych banknotów.

- Uprzedzamy jednak, że zanim dokonamy jej zwrotu szczegółowo przeanalizujemy, czy faktycznie mamy do czynienia z osobą, która jest prawnym właścicielem znalezionych pieniędzy - mówi asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowa KPP Rawicz. Obecnie w tej sprawie można się zgłosić do rawickiej jednostki. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem: 47 77 27 238

Jeżeli nikt nie zgłosi się w najbliższych dniach, znaleziona kwota pieniędzy zostanie przekazana do Biura Rzeczy Znalezionych w Rawiczu, które znajduje się w starostwie na ul. Rynek 17, pokój nr 11 (I piętro). Godziny otwarcia biura: poniedziałek 8:00 - 16:00 i wtorek - piątek 7:00 - 15:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE