Reklama

Tłumy w Śląskowie. Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 32 zespoły wystartowały w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Jutrosinie. To - jak do tej pory - najwięcej wystawionych ekip w powiecie rawickim w imprezie strażackiej w 2022 roku.

Dzisiejsze zmagania (26.06.2022) druhów i druhen z ochotniczych straży pożarnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych odbyły się na boisku w Śląskowie. O oprawę muzyczną zadbali przedstawiciele Orkiestry Dętej z Miejskiej Górki.

Tak jak w przypadku imprez w Zawadach, Miejskiej Górce i Pakosławiu, uczestnicy jutrosińskich zawodów sportowo-pożarniczych przystąpili do musztry, zmierzyli się też ze sztafetą pożarniczą i ćwiczeniem bojowym. Ich poczynaniom przyglądała się licznie zgromadzona widownia, nie tylko z gminy Jutrosin, ale i z ościennych. Wśród gości byli, m.in. senator Wojciech Ziemniak, poseł Wiesław Szczepański, a także samorządowcy. 

W dwóch z kategoriach wygrali reprezentaci Jezior. Triumfatorami okazali się także seniorzy reprezentujący Ostoje B, harcerze (12-15 lat) z Domaradzic oraz panie ze Szkaradowa. 

Wyniki:
Grupa męska (powyżej 18 lat): Ostoje B, Stary Sielec, Ostoje A, Rogożewo, Domaradzice A, Domaradzice B, Dubin, Jeziora, Szkaradowo, Śląskowo A, Jutrosin, Janowo, Grąbkowo, Śląskowo B, Pawłowo
Grupa męska (16-18 lat): Jeziora, Płaczkowo, Domaradzice, Jutrosin, Dubin
Grupa męska (12-15 lat): Domaradzice, Ostoje B, Dubin, Szkaradowo A, Szkaradowo B, Jutrosin, Ostoje A, 
Grupa żeńska (powyżej 16 lat): Szkaradowo, Grąbkowo
Grupa żeńska (12-15 lat): Jeziora, Rogożewo, Szkaradowo 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE