Reklama

Turniej mikołajkowy. Zwycięstwo dla Starego Miasta

Opublikowano:
Autor:

Turniej mikołajkowy. Zwycięstwo dla Starego Miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dziewięć drużyn, a w nich łącznie ponad 60 zawodników uczestniczyło w „Turnieju Mikołajkowym piłki nożnej o Puchar Rady Osiedla Westerplatte”, który rozegrano w sali gimnastycznej Gimnazjum w Sierakowie.

Rywalizacja trwała ponad trzy godziny. - Drużyny reprezentowały rady osiedla z Rawicza, sołectwo Masłowo oraz gościnnie pojawiły się dwie ekipy wychowanków „Małego Dworku” z Łaszczyna - podkreśla Michał Golina, przewodniczący Rady Osiedla Westerplatte nr 4 w Rawiczu.

Najlepsza okazała się drużyna osiedla Stare Miasto. Królem strzelców został Rajmund Siecla, który zdobył 8 bramek, a najlepszym bramkarzem okazał się Robert Glina.

Drużyny otrzymały słodkie upominki, nagrody, medale i puchary. Uczestnicy rozchodzili się w dobrych nastrojach, obiecując udział w przyszłorocznej edycji - dopowiada Michał Golina.

Organizatorem turnieju byli: Rada Osiedla Westerplatte nr 4, Klub Aktywności Lokalnej Osiedla Westerplatte w ramach projektu „Postaw na Tak”, realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawiczu i Centrum PISOP ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Gimnazjum w Sierakowie oraz Urząd Miejski Gminy Rawicz.

Klasyfikacja turnieju:

I miejsce: „Stare Miasto”

II miejsce: „Sienkiewicza”

III miejsce: „Westerplatte”

IV miejsce: „XXX - lecia”

V miejsce: „Sarnowa”

VI miejsce:„Masłowo”

VII miejsce: „Łaszczyn”

VIII miejsce:„Mały Dworek”

IX miejsce: „350-lecie”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE