Reklama

Twoje dziecko może być na świątecznej okładce Życia Rawicza

Opublikowano:
Autor:

Twoje dziecko może być na świątecznej okładce Życia Rawicza  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dziecko. Okładka. Boże Narodzenie. Choinka. Życie Rawicza.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale także 20-lecia Życia Rawicza, na okładce świątecznego wydania gazety będzie choinka. Ale nie taka zwykła! Będą na niej bombki, a w nich zdjęcia Waszych dzieci.

Jeśli chcesz, aby Twój synek lub córka znaleźli się na naszej „Słodziakowej Choince Bożonarodzeniowej” wyślij jego zdjęcie wraz z podpisem (imię, nazwisko, wiek) na adres:j.miskowiak@zycie-rawicza.pl

W pierwszym etapie naszej zabawy, który trwa do 4 grudnia do godz. 16.00, będziemy czekać na zgłoszenia, czyli zdjęcia Waszych pociech. Potem, spośród nadesłanych fotografii, jury wybierze 40 zdjęć finałowych (spełniających kryteria regulaminu), które wezmą udział w kolejnym etapie - w głosowaniu SMS-owym.

20 zdjęć, które otrzymają największą ilość głosów zostanie opublikowanych na okładce Życia Rawicza - jako bombki na „Słodziakowej Choince Bożonarodzeniowej”. Głosowanie trwać będzie od 8 grudnia do 17 grudnia - do godz. 12:00.

Jakie zdjęcia należy przysłać?
Czekamy na zdjęcia amatorskie (nie od fotografów), na którym znajduje się tylko jedno dziecko (w przypadku rodzeństwa można wysłać dwa lub więcej zdjęć). Fotografie nie mogą mieć ozdobników (uszu królika, powiększonych oczu, serduszek itp.).

Jakie informacje są potrzebne?
W zgłoszeniu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, miejscowość, w której mieszka. Każdy zgłaszający musi napisać swoje i mię i nazwisko oraz kim jest dla dziecka. Do każdej osoby zgłaszającej będziemy wysyłać formularze zgody, którą należy potwierdzić - zgodnie z załączoną do wiadomości instrukcją. Wiadomości bez odpowiedzi eliminują dziecko z konkursu.

Jakie są nagrody?
Dziecko, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów otrzyma bon na wykonanie cyfrowego portretu w studio artystyczno-graficznym „Pani-Ka” (wartość nagrody 200 zł), drugie miejsce nagradzamy zestawem słodyczy - w tym chatką z piernika, ufundowanym przez cukiernię Joker (wartość nagrody 150 zł), a trzecie - pluszakami, które sponsoruje sklep Smyk (wartość nagrody 80 zł). Poza tym, 20 zwycięzców z największą ilością SMS-ów będzie upamiętnionych na świątecznej okładce „Życia Rawicza”.

Regulamin plebiscytu znajdziesz TUTAJ


 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE