Reklama

Umowy podpisane, prace rozpoczęte

Opublikowano:
Autor:

Umowy podpisane, prace rozpoczęte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina podpisała umowy z wykonawcami placów zabaw: w Sobiałkowie oraz przy ulicy Bema w Miejskiej Górce. Obie inwestycje mają zostać zrealizowane do marca przyszłego roku. Na każde z zadań gmina otrzymała dofinansowanie - po 25 tysięcy złotych z Lokalnej Grupy Działania „Gościnna Wielkopolska” z siedzibą w Pępowie.

Przetarg na budowę placu zabaw w Sobiałkowie wygrała Grupa Hydro Sp. z o.o. z Mosiny. Za zrealizowanie inwestycji ma otrzymać 57 tysięcy złotych. Sześć tysięcy więcej ma dostać firma Apis z Jarosławia, która zamontuje elementy placu zabaw przy ulicy Bema w Miejskiej Górce. - Doposażymy istniejący plac zabaw przy ulicy Bema, zamontujemy ławki i ogrodzimy teren. Podobnie zrobimy w Sobiałkowie przy figurze - podkreśla włodarz.

Początkowo, oba zadania miały zostać zrealizowane do 20 grudnia, jednak termin zakończenia inwestycji przesunięto o trzy miesiące. - Jest niebezpieczeństwo, że gdybyśmy przyjęli, że muszą być do końca roku, to firmy mogłyby się wycofać. Mogliby się tłumaczyć bardzo krótkim terminem wykonania inwestycji i - na przykład - nieodpowiednimi warunkami atmosferycznymi - poinformował na jednej z ostatnich sesji burmistrz Karol Skrzypczak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE