Wiązanki złożyli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i gminy Rawicz, a także służb mundurowych.
Upamiętniono w ten sposób ofiary zbrojnej napaści ZSRR na Polskę, dokonanej 17 września 1939 r. na mocy paktu Ribbentrop - Mołotow. To wydarzenie niektórzy historycy określają mianem „IV rozbioru Polski”.
Komentarze (0)