Upamiętnienie 83. rocznicy agresji ZSRR na Polskę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW 83. rocznicę agresji ZSRR na Polskę, pod pomnikiem Żołnierza Polskiego w Rawiczu, złożono kwiaty.
reklama

Wiązanki złożyli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i gminy Rawicz, a także służb mundurowych.

Upamiętniono w ten sposób ofiary zbrojnej napaści ZSRR na Polskę, dokonanej 17 września 1939 r. na mocy paktu Ribbentrop - Mołotow. To wydarzenie niektórzy historycy określają mianem „IV rozbioru Polski”.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo