Reklama

Utrudnienia dla kierowców. Droga S5 była zablokowana [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: pt, 18 wrz 2020 19:53
Autor:

Utrudnienia dla kierowców. Droga S5 była zablokowana [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 BOJANOWO  Spore utrudnienia czekają w najbliższym czasie kierowców, którzy podróżują drogą S5. Służby zablokowały drogę z powodu znalezionego w pobliżu niewybuchu.

Jak ustaliliśmy - podczas prac związanych z modernizacją linii kolejowej i budową wiaduktu pomiędzy Bojanowem a Pakówką, na nasypie znaleziono pocisk. Natychmiast po odkryciu niewybuchu wstrzymano ruch kolejowy, a chwilę przed 18:00 policja zablokowała drogę S5 pomiędzy węzłami Rawicz i Bojanowo.

Kierowcy jadący '"ekspresówką" w stronę Poznania, zmuszeni są zjechać na skrzyżowaniu z drogą krajową 36 i jechać objazdem - przez tzw. "starą piątkę" do Bojanowa.

Pojazdy zmierzające w stronę stolicy Dolnego Śląska, muszą zjechać z ekspresówki na węźle Bojanowo i również "starą drogą" (prowadzącą przez centrum miasta) ominąć zablokowany odcinek. 

 AKTUALIZACJA 18:15 

Służby zablokowały wjazd na S5 z DK36. Na miejscu znajdują się strażacy oraz funkcjonariusze KPP Rawicz, którzy kierują ruchem. Foto: Dawid Bela

 

 AKTUALIZACJA 18:30 

Pasażerowie oczekują na pociąg, który po wznowieniu ruchu pojedzie z Bojanowa w stronę Rawicza. Utrudnienia na kolei trwały blisko 4 godziny. Foto: Dawid Bela

Przybyli na miejsce saperzy zabezpieczyli pocisk i przetransportowali go w bezpieczne miejsce. Policja odblokowała ruch pomiędzy węzłami Rawicz i Bojanowo na drodze S5.

Normuje się tez sytuacja na kolei. Pierwsze pociagi rozpoczynają kursowanie, ale opóżnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE