Uwaga! Temperatura wzrasta. Może być bardzo ślisko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uwaga! Temperatura wzrasta. Może być bardzo ślisko - Zdjęcie główne
Autor: adobe stock | Opis: gołoledź

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościInstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące możliwości wystąpienia gołoledzi.
reklama

Od godz. 14.00 dzisiaj, we wtorek, do jutra rana ma wzrastać temperatura powietrza, która do czwartku ma się utrzymywać w okolicy zera. Jednocześnie należy się spodziewać deszczu lub mżawki.

 Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - ostrzega IMGW.

Na drogach dziś i w nocy  może być bardzo ślisko. Drogowcy z powiatu rawickiego przekonują, że są w pełnej gotowości. 

- Uruchomiliśmy dyżury naszych pracowników. W miarę potrzeb będziemy posypywać podległe nam odcinki - zapewnia Henryk Lipowczyk, kierownik Powiatowego Zarządu Dróg.

PZD ma w gotowości trzy piaskarki samochodowe oraz dwie podczepiane do ciągników.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo