Reklama

Jutrosin. Problemy z zakupem komputerów dla dzieci ze wsi popegeerowskich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.publicdomainpictures.net

Jutrosin. Problemy z zakupem komputerów dla dzieci ze wsi popegeerowskich - Zdjęcie główne

foto www.publicdomainpictures.net

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutrosiński samorząd ogłosił przetarg na dostawę laptopów dla dzieci i młodzieży z terenu gminy, w ramach programu „Granty PPGR”. Nie został on jednak rozstrzygnięty. Glaczego?

W ramach ogłoszonego przez programu gminy, na terenie których funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne (tzw. PGR-y) mogły ubiegać się o dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego z niezbędnym oprogramowaniem.

Z programu skorzystała również gmina Jutrosin. Pozyskała 180 tys. zł dotacji - na zakup komputerów dla uczniów szkół podstawowych i średnich, będących dziećmi, wnukami lub prawnukami byłych pracowników PGR. 

Przetarg na zakup 72 laptopów gmina Jutrosin ogłosiła w połowie sierpnia. Termin składania ofert minął 24 sierpnia. Gmina na ten cel miała przewidziane 180 tys. zł. W przetargu zgłosiło się 8 firm. Oferty sięgały od 149 zł do niespełna 174 tys. zł. Pomimo, iż wszystkie oferty mieściły się w przewidzianym budżecie, przetarg nie został rozstrzygnięty.

- Będziemy to postępowanie unieważniać - potwierdził Marek Glura, wiceburmistrz Jutrosina. 

Wyjaśnił, że sprzęt zaproponowany przez firmę, która złożyła najtańszą ofertę, nie spełnia wymagań gminy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy