Reklama

W Jutrosinie będą honorować zasłużonych?

Opublikowano:
Autor:

W Jutrosinie będą honorować zasłużonych? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Radny Karol Wieczorek wystąpił do burmistrza Romualda Krzyżosiaka z interpelacją o ustanowienie dorocznej nagrody za szczególne osiągnięcia, zasługi i czyny. Jak argumentował propozycję?

- Byłaby ona formą wyróżnienia i uhonorowania mieszkańców oraz podziękowaniem za wysiłek (…), pracę i działalność społeczną oraz samorządową, na rzecz kultury, sztuki i sportu, ofiarność i odwagę podczas akcji ratowniczych, a także działalność gospodarczą i rolniczą - tłumaczy Karol Wieczorek.

Do inicjatywy radnego, póki co, pozytywnie odniósł się włodarz gminy.

- Będzie to wyrazem naszej wdzięczności, a zarazem pozwoli docenić wysiłek włożony w rozwój gospodarczy i społeczny oraz w budowanie pozytywnego wizerunku naszej gminy - podkreśla Romuald Krzyżosiak. Dodaje, że ostateczna decyzja należy jednak do rady. Wiąże się to z podjęciem stosownej uchwały określającej zasady i tryb przyznawania nagrody, a także z zaplanowaniem w budżecie środków finansowych na ten cel.

- Wartość i forma nagrody zostaną odpowiednio wcześniej uzgodnione z radnymi, a projekt uchwały przedłożymy na jednej z kolejnych sesji rady miejskiej - zapowiada włodarz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE