Reklama

Magdalena Zamoroka wystąpiła w "Szansie na sukces". Jak jej poszło?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Magdalena Zamoroka wystąpiła w "Szansie na sukces". Jak jej poszło? - Zdjęcie główne

udostępnione przez M. Zamorokę

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Magdalena Zamoroka, wokalistka z Rawicza, wystąpiła w telewizyjnym programie rozrywkowym. Odcinek "Szansy na sukces" z jej udziałem można było oglądać w "Dwójce" w minioną niedzielę, 23 października 2022r..

Telewizyjny występ Magdaleny Zamoroki mogliśmy zobaczyć w miniony weekend, jednak przesłuchania do programu miały miejsce już dawno - bo na początku tego roku. Dopiero w czerwcu rawiczanka otrzymała zaproszenie do udziału w odcinku ze Stanisławą Celińską.
- Nagranie mojego odcinka odbyło się w lipcu. Wspaniałe uczucie być częścią tego programu, bo realizatorzy tworzą cudowną atmosferę. Cała obsługa podchodzi do uczestników z ogromnym zaangażowaniem i wsparciem, co niewątpliwie pomaga poradzić sobie z nieuniknionym stresem. Dodatkowo, uczestnicy mojego odcinka okazali się bardzo pozytywnymi osobami. Do dzisiaj utrzymujemy kontakt - relacjonuje Magdalena, która w studiu zaśpiewała piosenkę "Gdzie jesteś dziewczyno".
Choć programu nie wygrała, nie żałuje występu w nim i zawsze będzie go wspominać jako ciekawą przygodę.

Śpiew jest największą pasją Magdaleny Zamoroki

Śpiew jest największą pasją rawickiej wokalistki.
 - Śpiewam od dziecka. Pierwszy raz na scenie byłam mając trzy lata i tak już zostało. Dwa lata temu zaczęłam nagrywać swoje autorskie utwory, które wcześniej latami zalegały w szufladach  - zdradza mieszkanka Rawicza.

Chce nagrać płytę i uczyć 

Jej marzeniem jest nagranie płyty. Wytrwale do tego dąży. 
- To bardzo czasochłonne i zależne od finansów, a także pracy wielu ludzi - nie tylko mojej, ale pracuję nad tym i mam nadzieję, że wkrótce się uda. Tymczasem na moim kanale YouTube można już usłyszeć trzy moje autorskie utwory, lada moment pojawi się kolejny - zdradza Magdalena.
W styczniu spełni się także kolejne z jej zamierzeń. Planuje otworzyć w Rawiczu swoje studio. Chce pracować z ludźmi nad kształceniem emisji głosu - w szczególności z osobami zainteresowanymi śpiewem rozrywkowym.

Kim jest Magdalena Zamoroka?

Magdalena Zamoroka ukończyła Studium Musicalowe Capitol we Wrocławiu z tytułem „aktor scen muzycznych”, jest też magistrem pedagogiki opiekuńczej, terapii pedagogicznej, ukończyła również wiele innych kursów i szkoleń wokalnych. Uczyła się też w Akademii Muzycznej w Łodzi.
 
Brała udział w setkach wydarzeń artystycznych: koncertach, galach, eventach, a także w wielu spektaklach, między innymi na scenie Domu Kultury w Rawiczu, gdzie przez trzy lata pracowała.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE