Reklama

Zgoda na dzierżawę bez przetargu

Opublikowano:
Autor:

Zgoda na dzierżawę bez przetargu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Staw w Dąbrowie oraz powierzchnia dachu świetlicy wiejskiej w Dłoni - decyzją radnych - zostaną wydzierżawione bez przetargu.

 

Obie uchwały przegłosowano jednogłośnie na ostatniej sesji. Zgoda rady była wymagana, bo dzierżawa ma przekraczać okres trzech lat. Staw w Dąbrowie ma powierzchnię 0,18 hektara. - Jest osoba zainteresowana wydzierżawieniem, a wcześniej odmuleniem, wyczyszczeniem i zarybieniem tego zbiornika. W tej chwili on jest zanieczyszczony i zarośnięty. Ten temat został omówiony przez radę sołecką wsi Dąbrowa, która wyraziła pozytywne stanowisko w sprawie dzierżawy - podkreślił burmistrz Karol Skrzypczak przed głosowaniem radnych. Dodał, że umowa dzierżawy ma być zawarta na 10 lat.

 

Jak poinformował włodarz, propozycja dzierżawy wpłynęła również na powierzchnię dachu świetlicy w Dłoni. - Ten obszar już jest dzierżawiony pod antenę sieci internetowej, ale firma, która tę powierzchnię dzierżawi jest w fazie likwidacji i mieszkaniec naszej gminy chce tę antenę odkupić i tę działalność prowadzić - zaznaczył Karol Skrzypczak. Antena na świetlicy w Dłoni o długości 24 metrów została zamontowana kilka lat temu, jednak jak zaznaczył burmistrz, nie była do tej pory aktywna. (kp)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE