Na miejsce zostali zadysponowani strażacy ochotnicy z Zielonej Wsi, a także strażacy zawodowi z Rawicza. Jako pierwsi wewskazane miejsce dotarli miejscowi druhowie.
- Potwierdzili informację, że koparka znajduje się w wodzie, ale jej operator był na zewnątrz - mówi kpt. Leszek Kuczyński, zastępca dowódcy JRG Rawicz.
Jak się dowiedzieliśmy, najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na miękkim podłożu koparka osunęła się do zbiornika. Operatorowi nic się nie stało.
- Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji i zebraniu informacji. Właścicielowi przekazano zalecenie wydobycia koparki z wody i zabezpieczenia jej - podsumowuje strażak.
CZYTAJ TAKŻE: Pożar w Konarach, auto w rowie i kolizja na S5
Komentarze (0)