Reklama

Zmiana organizacji ruchu przy rawickich cmentarzach

Opublikowano: pon, 26 paź 2020 18:00
Autor:

Zmiana organizacji ruchu przy rawickich cmentarzach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  W nadchodzący weekend, w związku z uroczystością Wszystkich Świętych, mieszkańców czekają zmiany związane z organizacją ruchu w okolicach cmentarza parafialnego w Rawiczu i Sarnowie. 

Jak co roku, zmienia się organizacja ruchu przy rawickich nekropoliach - w dniach 31.10 - 2.11. Zmiany zawierają dodatkowe parkingi i zakazy ruchu.

 RAWICZ 

  • Na ulicy Piłsudskiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Żwirową do zamkniętego skrzyżowania z ul. Podmiejską (budowa ronda), po prawej stronie jezdni zostanie umożliwiony postój pojazdów.
  • Ruch w ulicy Żwirowej będzie odbywał się w obu kierunkach.
  • Na ul. Spokojnej, od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do ul. Podmiejskiej, ruch będzie odbywał się bez zmian - w obu kierunkach.
  • Na odcinku ulicy Spokojnej (dojazd do pływalni OSiR) ruch będzie odbywał się w jednym kierunku, umożliwiając postój pojazdów po jednej stronie.

 RAWICZ - SARNOWA 

- Na ulicy Nowowiejskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w kierunku cmentarza, od skrzyżowania z ul. ks. E. Spychalskiego do skrzyżowania z ul. 700-lecia. Natomiast, na ul. 700-lecia w rejonie cmentarza wprowadza się zakaz zatrzymywania się po obu stronach jezdni - czytamy w komunikacie na stronie urzędu.

źródło: UMG Rawicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE