Reklama

Znamy rozkład i trasę "emek" do Dębna Polskiego

Opublikowano:
Autor:

Znamy rozkład i trasę "emek" do Dębna Polskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

RAWICZ. Urząd opublikował rozkład jazdy dla nowej linii Rawickiej Komunikacji Miejskiej. Trasa autobusowa nr 3 pobiegnie przez Sierakowo i Osiedle Sienkiewicza.

Wraz z nowym rokiem, funkcjonowanie ma rozpocząć nowa linia Rawickiej Komunikacji Miejskiej. Połączenie będzie oznaczone numerem 3. Pobiegnie z dworca PKP w Rawiczu do Dębna Polskiego.

Na początku, trasa "trójki" będzie się pokrywała z "jedynką". Zmiany pojawią się dopiero za szkołą zawodową. Tam autobus zatrzyma się na przystanku przy poczcie - na ul. Piłsudskiego, a dalej powróci na trasę pierwszej linii. Za przystankiem Westerplatte "trójka" odbije w stronę Sierakowa. Tam zatrzyma się na dwóch przystankach: Ogrodnicza i Ogrodnicza Park.

W Rawiczu do autobusu chętni będą mogli wsiąść jeszcze w trzech miejscach. Pojazd zatrzyma się na przystankach: Sarnowska Gazomet, Sienkiewicza i Kmicica. Dalej, uda się w kierunku Dębna Polskiego. Część kursów zahaczy o przystanek Kąty Hengst.

W Dębnie Polskim powstaną cztery przystanki: Osiedle, Jastrzębia, Przedszkole, a przystankiem końcowym będzie Dębno Polskie Pętla.

W nowym rozkładzie zaplanowano 5 kursów w obie strony. Pierwszy autobus z Dębna Polskiego do Rawicza wyjedzie o godz. 6:24, a ostatni - o 22:15 - wyruszy z przystanku Kąty Hengst. W drugą stronę, czyli z dworca PKP, pierwszy pojazd wyruszy o 5:23, a ostatni o 15:10.

Termin składania ofert na obsługę nowej linii mija 9 grudnia. Zgodnie z planem, linia nr 3 ma zacząć funkcjonować od 2 stycznia 2020 roku. Zobacz rozkład jazdy i plan trasy:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE