Reklama

Zobacz, jak bawili się uczestnicy Hubertusa w Niemarzynie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To była udana impreza. Przez kilkanaście godzin trwał Hubertus w Niemarzynie. - Dużo się działo, pogoda nam sprzyjała, a frekwencja dopisała - podkreśla jeden z organizatorów, Szymon Nawrot.

Reklama

Impreza odbyła się szósty raz. Uczestnicy - a byli nie tylko z powiatu rawickiego, ale i sąsiednich - zebrali się w sobotę na placu przy dawnej remizie. Stamtąd ruszyli na polanę w kierunku Sarnowy.

Odbyła się pogoń za lisem na polanie. Jedna osoba uciekała, a pozostali musieli go złapać. Wzięło w niej udział trzydzieści osób na koniach. Mieliśmy też dodatkową konkurencję - pogoń na jedną milę niemarzyńską. Wystartowało w niej dwanaście osób - podkreśla Szymon Nawrot. 

Zwyciężczynią pogoni za lisem została Karolina Andrzejewska, a w konkurencji na milę niemarzyńską - Jagoda Stefańska. Po wyprawie, uczestnicy wrócili na plac przed remizą. O smaczny poczęstunek zadbały niemarzyńskie gospodynie. Nie zabrakło występów dzieci z miejscowego oddziału przedszkolnego, zabaw na dmuchańcu, a także pokazu strażaków z Miejskiej Górki. 

Wieczorem uczestnicy Hubertusa przyglądali się pokazom zaprzęgów, a na koniec wzięli udział w zabawie tanecznej.

Dziękujemy szczególnie sponsorom. Bez nich ta impreza nie odbyłaby się - dodał Szymon Nawrot. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE