Oficjalnego otwarcia galerii dokonali Tomasz Bzdęgą i Anna Kaniewska, właścicielka restauracji.
- Chcemy, by to miejsce było swoistym „oknem na świat”, by rawiccy artyści mieli możliwość wystawiania swoich prac, co połączone będzie z możliwością ich zakupu - powiedział Tomasz Bzdęga. - Wystawiona praca „Światło nadziei” jest częścią przygotowywanej ekspozycji pod tym samym tytułem, a wernisaż wystawy odbędzie się 14 kwietnia 2023r, w Muzeum Ziemi Rawickiej. Wymiana obrazów będzie się odbywała co dwa tygodnie, o czym poinformujemy na Facebooku.
- Liczymy, że nasza współpraca będzie się rozwijać, a rawiczanie chętnie zawitają w nasze progi - dodała Anna Kaniewska. - Serdecznie zapraszamy!
Jako następna swój obraz wystawi Eugenia Anna Wieczorek.
Komentarze (0)