W ramach współpracy gminy Rawicz, miasta Attendorn oraz Muzeum Ziemi Rawickiej z Südsauerlandmuseum realizowane są, m.in. projekty wystawiennicze. W pierwszym kwartale 2022 r. w Attendorn została zaprezentowana wystawa „Rawicz przedstawia się”, dokumentująca historię naszego miasta. Ekspozycję złożoną z kilkudziesięciu oryginalnych eksponatów oraz plansz informacyjnych obejrzało kilkaset osób. Wydarzenie zostało wpisane w obchody 800-lecia Attendorn.
Kontynuując współpracę Muzeum Ziemi Rawickiej organizuje wystawę „Attendorn przedstawia się”.
Komentarze (0)