Wystąpią soliści: Aleksandra Szurgot, Magdalena Zamoroka, Wojciech Dereń, Filip Mizia oraz Dariusz Taraszkiewicz z towarzyszeniem studia wokalnego „Kreacja” działającego przy Domu Kultury w Rawiczu od ubiegłego roku. Na scenie zaprezentuje się również para zawodowych tancerzy - Magdalena Kogut i Aleksander Hołod - wicemistrzowie Polski w stylu latin. Jest to świetnie wyreżyserowane widowisko, a piosenki z różnych lat potęgują klimat z jednej strony zadumy, a z drugiej są apoteozą różnie rozumianej miłości.
Koncert będzie można obejrzeć14 lutego (niedziela) o godz. 19.00 na kanale YouTube Dom Kultury w Rawiczu.
Komentarze (0)