Głównym organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr. 4 w Rawiczu, a swoje niecodzienne umiejętności i talenty, zademonstrują uczniowie „podstawówek” i młodzież ze szkół średnich. W poprzednich edycjach można było usłyszeć popisy wokalne oraz instrumentalistów, a także podziwiać taniec i talenty malarskie.
TUTAJ rejacja z ubiegłorocznego koncertu.
Komentarze (0)