Reklama

Jak sięgnąć po pieniądze na rozwój gospodarstwa? Szkolenie dla rolników

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Jak sięgnąć po pieniądze na rozwój gospodarstwa? Szkolenie dla rolników  - Zdjęcie główne

Jak sięgnąć po pieniądze na rozwój gospodarstwa? Szkolenie dla rolników | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rolnictwo Już jutro Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje dla rolników webinarium dotyczące wsparcia finansowego, jakie mogą pozyskać na rozwijanie swoich gospodarstw.

Reklama

Już jutro, 20 października, organizowane jest  - wspólnie z zespołem parlamentarnym Sejmu RP - webinarium dotyczące możliwości skorzystania z pomocy oferowanej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz grupę AZOTY. 

W e-spotkaniu uczestniczyć będą eksperci wymienionych instytucji, którzy przybliżą bieżące działania skierowane do rolników. Prócz informacji o dotacjach, po jakie mogą sięgnąć rolnicy, mowa będzie także o programie usuwania azbestu, zasadach rozdysponowywania ziemi z zasobów skarbu państwa, tworzeniu grup producentów rolnych oraz inwestycjach w odtworzenie potencjału produkcji.

Szkolenie jest bezpłatne i ma charakter online. Rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 13.10. Link do webinarium zostanie opublikowany na stronie internetowej ARiMR: www.gov.pl/web/arimr. Jeśli ktoś nie ma możliwości uczestniczyć w szkoleniu w domu, może udać się do biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Miejskiej Górce. 

W tutejszym biurze powiatowym ARiMR przygotowaliśmy stanowisko, przy którym osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w wydarzeniu - informuje Karol Junory, kierownik biura.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy