Reklama

Ułóż rymowankę, wygraj nagrodę za tysiąc złotych. Konkurs dla dzieci rolników

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Ułóż rymowankę, wygraj nagrodę za tysiąc złotych. Konkurs dla dzieci rolników  - Zdjęcie główne

Konkurs dla dzieci rolników "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy" | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rolnictwo Konkurs dla najmłodszych mieszkańców wsi - "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy". Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników do udziału w zabawie na najlepszą rymowankę. Wygrać można atrakcyjne nagrody.

Konkurs "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy" ma na celu popularyzowanie wśród najmłodszych wiedzy o zagrożeniach związanych z codzienną pracą w gospodarstwie rolnym. Uczestnikami mogą być dzieci z roczników 2008-2011, których przynajmniej jeden z rodziców podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. 

Konkurs "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy". Co trzeba zrobić?

Co trzeba zrobić? Ułożyć przynajmniej 4-wersową rymowankę, popularyzującą sposoby ograniczenia ryzyka upadków w gospodarstwach rolnych. Muszą się w niej znaleźć co najmniej 4 z wymienionych słów: upadek, przyczyna, prewencja, zdrowie, buty, ślisko, bezpieczeństwo i wchodzić. Na konkurs można przygotować tylko jedną rymowankę. 

Prace zgłaszają rodzice (opiekunowie prawni) dzieci - do 15 marca. Rymowanki należy wysłać do oddziału regionalnego KRUS-u w Poznaniu - pocztą tradycyjną na adres ul. Św. Marcin 46/50, 61-807 Poznań 1 lub elektroniczną: [email protected] Na kopercie albo w tytule maila trzeba wpisać "Konkurs na rymowankę". 

Do wygrania nagrody o wartości 1 tys. zł każda 

Konkurs jest dwuetapowy. Najpierw prace zostaną ocenione na poziomie wojewódzkim, a potem ogólnopolskim. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki.

W etapie regionalnym wyróżnione zostaną trzy najlepsze rymowanki nagrodami o wartości około 500 zł każda oraz 1.000 zł - w etapie ogólnopolskim. Na szczeblu centralnym zostanie nagrodzonych 20 laureatów.  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy