Reklama

Awdaniec Cup 2023. Zagrały ekipy z trzech powiatów [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zespoły z powiatu gostyńskiego, milickiego i rawickiego zameldowały się w Pakosławiu. Zagrały w turnieju "Awdaniec Cup".

Do porannej rywalizacji w sobotę (14.01.2023) przystąpiło sześć zespołów w kategorii żak (F1). W Pakosławiu zagrały: Rawia Rawicz, Sparta Miejska Górka, Sarnowianka Sarnowa, AS Milicz, GAS Krobia i gospodarze - Awdaniec. Ich spotkania trwały po 12 minut.

Ekipy zagrały w systemie każdy z każdym. W każdym zespole mogło się znaleźć maksymalnie 10 zawodników. Wyniki nie były odnotowywane. Liczyła się jedynie radość z gry w piłkę, a tej - podobnie jak bramek i cieszynek - nie brakowało. 

Wszystkie zespoły otrzymały słodki upominek, owoce i wodę, a na zakończenie - medale. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i oklasków od rodziców oraz bliskich, siedzących na trybunach hali w Pakosławiu. W trakcie turnieju uhonorowano także trzy zawodniczki, które grały w zespołach z Miejskiej Górki i Pakosławia. 

W popołudniowych, sobotnich zmaganiach brały udział ekipy: Rawii Rawicz 2015, Rawii Rawicz 2016, Sparty Miejska Górka, dwie ekipy GAS Krobia i gospodarze - Awdańca Pakosław. Podobnie jak we wcześniejszej części - wyników nie odnotowano. Wszystkich natomiast uhonorowano medalami

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE