Bardzo udany występ. Sześć medali w Pucharze Polski Kadetów

Bardzo udany występ. Sześć medali w Pucharze Polski Kadetów - Zdjęcie główne

Zawodnicy UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka zaliczyli bardzo udany występ podczas Pucharu Polski Ju-Jitsu Kadetów i Seniorów w Katowicach.  Na najwyższym stopniu podium w wadze powyżej 66 kilogramów stanął Marcin Jędryczka. Złoto wywalczył również jego klubowy kolega Michał Łysiak, rywalizujący w przedziale do 66 kg. Na drugim miejscu zmagania w wadze 55 kg zakończył Jakub Szymkowiak. Brązowe krążki wywalczyli: Wojtek Śliwa (55 kg), Mikołaj Łysiak (debiut w formule fighting) i Marlena Poraszka (55 kg - senior). Start w zawodach zaliczyli również: Szymon Durczewski i Grzegorz Skrzypek. Więcej na ten temat w bieżącym numerze „Życia Rawicza"