Reklama

Bojanowo. Udane występy zuchów. "Zawody zakończyły się pomyślnie"

Opublikowano: śr, 8 wrz 2021 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Najmłodsze pokolenie zuchów - z bojanowskiego klubu Sztanga - udało się wraz z trenerem Adamem Szymanowskim do Nowego Tomyśla. Odbyły się tam zawody w podnoszeniu ciężarów.

Do zmagań przystąpiło sześcioro zawodników Sztangi. Zawody składały się z konkurencji sprawnościowych, takich jak rzut piłką lekarską czy trójskok obunóż z miejsca, po których następiła konkurencja techniczna. W jej trakcie młodzi zawodnicy byli punktowani za technikę w bojach dwuboju olimpijskiego.

Zawody zakończyły się dla naszych wychowanków pomyślnie. Zdobyli garść trofeów - cieszy się Adam Szymanowski.

W kategorii wiekowej do 10 lat pierwszą lokatę zajęła Nikola Szumna, druga była Oliwia Hankiewicz, a na trzecim miejscu uplasował się Aleksander Andrzejewski. W zawodach wzięli również udział Jakub Hankiewicz, Wiktoria Hasińska oraz Miłosz Włodarczak, który był najmłodszym uczestnikiem imprezy. Choć Miłosz ma 7 lat, uplasował się tuż za podium, na 4. miejscu w grupie wiekowej do lat 10.

W konkurencji technicznej nasza zawodniczka Oliwia Hankiewicz jako jedna z nielicznych uzyskała maksymalną ilość punktów do zdobycia. Słowa uznania dla Nikoli Szumnej, która - mimo młodego wieku - podeszła do startu bardzo skupiona i w pełni zmobilizowana. Wielkie brawa dla Olka Andrzejewskiego, który zadebiutował na tych zawodach i po bardzo krótkim okresie treningu zdobył trzecie miejsce - podkreśla Adam Szymanowski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE