Dobra passa utrzymana [ZDJĘCIA]

Dobra passa utrzymana [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Podopieczni Szymona Pietraszka nie przerwali serii zwycięstw, trwającej od 18 stycznia. W sobotni wieczór w przedostatnim meczu rundy zasadniczej Rawia pokonała na własnym parkiecie Sokoła Marbo Międzychód 66:56.

Tylko podczas drugiej kwarty przyjezdni okazali się lepsi od gospodarzy, wygrywając w tej odsłonie 12:19. Pozostałe części zakończyły się na korzyść miejscowych. Mimo wygranej, rawicki trener oraz zawodnicy już w trakcie meczu myśleli o kolejnym spotkaniu w Jeleniej Górze. Pojedynek ten przesądzi o ostatecznej kolejności w tabeli.

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu gazety. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Rawia Rawicz - Sokół Międzychód 66:56