II runda pływackich zmagań z udziałem rawickiego "Wodnika"

II runda pływackich zmagań z udziałem rawickiego "Wodnika"  - Zdjęcie główne

Zawodnicy rawickiego "Wodnika" wzięli udział w II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13 lat. Do Gorzowa Wielkopolskiego udała się 11-osobowa grupa.

Najwyższe, 7. miejsce indywidualne na dystansie 100 metrów stylem motylkowym wywalczył Alan Fetera (1:07,42 s). W pierwszej dwudziestce znaleźli się również Krzysztof Ostrowski (15. na 100 i 19. na 200 metrów stylem klasycznym) oraz Kacper Bidowaniec (20. na 100 metrów stylem grzbietowym).

Wysoką 5. lokatę "Wodnik" wywalczył również w wyścigu sztafetowym 4x50 metrów stylem zmiennym (2:07,93 s), w którym popłynęli: Kacper Bidowaniec, Krzysztof Ostrowski, Alan Fetera i Franciszek Dziewięcki. Drużyna w składzie: Kacper Bidowaniec, Bruno Maruwka, Krzysztof Ostrowski i Franciszek Dziewięcki zajęła 9. miejsce na dystansie 4x50 metrów stylem dowolny.

W zawodach wystartowali również: Maria Adamczak, Małgorzata Chorała, Olga Waleron, Kacper Krawczyk, Kacper Rzeźnik i Adrian Siecla.

Więcej na ten temat w bieżącym wydaniu "Życia Rawicza".