Juniorzy starsi Rawii rozpoczęli rundę wiosenną

Juniorzy starsi Rawii rozpoczęli rundę wiosenną - Zdjęcie główne

Na pierwszy mecz w rundzie rewanżowej Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych podopieczni Sławomira Wendzonki udali się dziś do bezpośredniego sąsiada w tabeli - Lidera Swarzędz. Niestety, młodzi rawiczanie przegrali 3:2, choć jeszcze w 86. minucie wyszli na prowadzenie.

- Gdy trafiliśmy na 1:2, już myśleliśmy, że się nam nic nie stanie, ale się przeliczyliśmy i straciliśmy bramki takie, które nie powinny się zdarzyć. Niestety, gole dla gospodarzy były wynikiem indywidualnych błędów zawodników - mówił po spotkaniu Sławomir Wendzonka.

Bramki dla gości zdobyli: Łukasz Buliński z rzutu karnego oraz Rajmund Siecla po indywidualnej akcji. Gospodarze zanotowali trafienia w 40., 87. i 90. minucie spotkania.