KOSZYKÓWKA. Ciężka przeprawa

KOSZYKÓWKA. Ciężka przeprawa - Zdjęcie główne

Od porażki na własnym parkiecie rozpoczęli sezon w 2 lidze seniorzy Rawii Rawicz. Podopieczni Szymona Pietraszka przegrali z zespołem Biofarm Basket Suchy Las 60:66.

W początkowej fazie spotkania, gospodarze zagrali trochę chaotycznie. Potrafili jednak dotrzymać kroku swoim rywalom, lecz to przyjezdni częściej brylowali na rawickim parkiecie. Końcówka spotkania, a zwłaszcza ostatnia minuta, należy do gości. Ich opanowanie i rozwaga w grze przynoszą pozytywny skutek w postaci 6-punktowego zwycięstwa. \r\n

Gimnazjum w Sierakowie, jak przystało na inaugurację rozgrywek, zapełniło się po brzegi. Kibice dość licznie przyłączyli się również do akcji „Cała hala na zielono”. W przerwach meczu wystąpił zespół taneczny „Paka” z Pakosławia.\r\n

Już w najbliższą sobotę, przed własną widownią, Rawia podejmą ekipę Górnika Wałbrzych. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.30. \r\n

RKKS Rawia Rawicz - Biofarm Basket Suchy Las 60:66