KOSZYKÓWKA. Mecz bez historii

KOSZYKÓWKA. Mecz bez historii - Zdjęcie główne

Ekipa Rawii Rawicz i tym razem nie zabłysnęła przed miejscową publicznością w meczu 12. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorów.  Gospodarze ulegli graczom ze Stali Ostrów Wielkopolski 51:81. Od początku spotkania przyjezdni postawili Rawii twarde warunki gry, brylując zarówno w ataku, jak i w obronie. Po najbardziej wyrównanej drugiej kwarcie, przegranej zaledwie oczkiem, wydawało się, że miejscowi podejmą walkę. Słabsza druga połowa spotkania i mnóstwo niewykorzystanych akcji, rozwiało wszelkie wątpliwości. - Mecz bez większej historii - powiedział trener Szymon Maciołek. - Chłopacy z Ostrowa, ogrywający się regularnie w 3. lidze, szkolili nas przez cały mecz. Od początku narzucili swoje tempo i nie umieliśmy postawić się w obronie. Bardzo pozytywnie zagraliśmy w ataku, trafiając 7 trójek. Szkoda, że to nie idzie w parze z obroną. Spora ilość strat i nasza słabsza obrona w tym dniu nie pozwoliła nam wygrać żadnej z czterech kwart. Pokazaliśmy ząb na desce w ataku, co świadczy o mocnym zaangażowaniu chłopaków.