Lekkoatleci „Kadeta” biją własne rekordy

Lekkoatleci „Kadeta” biją własne rekordy - Zdjęcie główne

Dwoje lekkoatletów Kadeta Rawicz wzięło udział w Mistrzostwach Okręgu Juniorów i Juniorów Młodszych w Kaliszu. Na trzecim miejscu rywalizację w biegu na 60 metrów przez płotki zakończyła juniorka Anna Samól. Na tym samym dystansie 6. pozycję zajął junior młodszy Tymoteusz Krzyżanowski.

Kolejny z rawickich reprezentantów, Kacper Grzelczak, wziął udział w Sprawdzianie Kontrolnym PZLA w Spale, gdzie ustanowił nowe rekordy życiowe w biegu na 60 oraz 200 metrów.

Kadet Rawicz wystartował również w Mistrzostwach Okręgu Młodzików. Dwa srebrne medale w Kaliszu zdobył Mateusz Skrzypek (60 metrów i skok w dal). Miejsce tuż za podium w biegu na 300 metrów zajęła Kamila Kędzia.

Więcej na ten temat w bieżącym wydaniu "Życia Rawicza"