Miłe złego początki. Sarnowianka bez punktów [ZDJĘCIA]

Miłe złego początki. Sarnowianka bez punktów [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
30

SportPięć bramek zobaczyli kibice, którzy w sobotnie popołudnie (9 września 2023 r.) wybrali się na stadion Leśny w Sarnowie. Miejscowa Sarnowianka podejmowała Zawiszę Dolsk.

Z wysokiego „C” spotkanie rozpoczęli gospodarze. Na prowadzenie wyprowadził ich Alan Nowicki. Nie upłynęła 30. minuta, a było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się skuteczny w tym sezonie Mikołaj Górniak.

Przyjezdni szybko złapali kontakt. Gola na 2:1 strzelił Marek Dryer. Ten rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron skutecznością wykazali się goście. Strzelili dwie kolejne bramki. Miejscowi nie odpowiedzieli. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Sarnowianka zgromadziła do tej pory siedem punktów. Zajmuje dziesiątą lokatę w tabeli Red Box klasy okręgowej, gr. 4.
Sarnowianka - Zawisza 2:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Alan Nowicki (19'), 2:0 Mikołaj Górniak (29'), 2:1 Marek Dryer (32'), 2:2 samobójcza - Arkadiusz Woźniak (56'), 2:3 Tomasz Malicki (80') Skład Sarnowianki: E. Siecla - Sz. Dolata (53' P. Domagała), A. Woźniak, W. Klima, K. Stachowiak, J. Siecla (78' B. Jarczewski), D. Kramarczyk (46' P. Skrzypczak), A. Pawlak, P. Biegała, A. Nowicki, M. Górniak