Pakosław. Zwycięstwo KA 4 resPect z liderem tabeli. "Duma rozpiera" [ZDJĘCIA]

Sport Świetny mecz w wykonaniu dziewcząt z drużyny KA 4 resPect. Wygrały z liderem grupy - Lechem Poznań UAM - 1:0.

Spotkanie było emocjonujące. Już od początku meczu między liderem a KA 4 nie było widać żadnej różnicy w umiejętnościach - w obronie czy ataku. Świetnie w bramce gospodyń radziła sobie Anna Dworniczak. Drużynie z Poznania trudno było wyjść na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo

W defensywie było wzorowo, mieliśmy ciasno grać, ciasno kryć i agresywnie i tak też było. Jestem dumny ze swojego zespołu - podkreślił trener KA 4 - Filip Kolasa.

W drugiej połowie obie ekipy miały swoje okazje. Nie brakowało jednak nerwów. Trener z KA 4 został ukarany żółtą kartką za zbyt emocjonalną reakcję na decyzję sędziego.

Za sprawą Łucji Teofilewskiej, gospodyniom udało się wyjść na prowadzenie w 59. minucie meczu. Zawodniczki KA 4 utrzymały prowadzenie do końca spotkania.

Ta wygrana smakuje najlepiej, bo jak się urywa punkty takiemu zespołowi jak Lech Poznań to duma rozpiera i dzisiaj zasłużyliśmy na te 3 punkty - podsumował Filip Kolasa.