Pierwsze punkty Ruchu

Pierwsze punkty Ruchu - Zdjęcie główne

Pierwszych ligowych punktów doczekał się trener Karol Golina. Jego drużyna - Ruch Bojanowo w trzecim swoim meczu w rundzie jesiennej zdołała pokonać rywal i tym samym odbiła się od dna ligowej tabeli. Wygrało w ostatniej kolejce także LUKS Stare Bojanowo i tym samym na ostatnie miejsce zepchnięty został Pelikan.

Sobotnie starcie w Szelejewie dobrze zaczęło się dla przyjezdnych. Po kwadransie gry wyszli na prowadzenie, a autorem pierwszego gola został Zbigniew Lipowicz. Ruch grał dobrze i widać było, że kolejne trafienia są kwestią czasu. Kilka minut później bojanowianie ponownie trafili do bramki Wielkopolanki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Waldemar Grygowski. Niespełna 10 minut później było już 0:3 po trafieniu Marka Lutowicza. To był nokaut, ale gospodarze „dawali oznaki życia”. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę, strzelili bramkę „do szatni” i dali jasny sygnał, że po zmianie stron powalczą o odwrócenie losów tego spotkania.

Więcej informacji w jutrzejszym wydaniu "ŻR".

Wielkopolanka Szelejewo - Ruch Bojanowo 2:3 (1:3)

0:1 - Zbigniew Lipowicz (15'), 0:2 - Waldemar Grygowski (22'), 0:3 - Marek Lutowicz (34')

Ruch: Marcin Frąszczak - Michał Leciejewski (81'Arkadiusz Talarczyk), Dawid Kubacki, Grzegorz Potoczny, Adrian Kamzol, Zbigniew Lipowicz, Waldemar Grygowski, Przemysław Lipowicz, Piotr Cheba, Krzysztof Wittstock, Marek Lutowicz (83'Patryk Graczyk)