PIŁKA NOŻNA. Trwa świetna passa przy Spokojnej

PIŁKA NOŻNA. Trwa świetna passa przy Spokojnej  - Zdjęcie główne

Rawia Rawag pokonała na własnym boisku Wisłę Borek Wielkopolski 2:0 w meczu kończącym rundę jesienną. \r\nPrzed meczem minutą ciszy została uczczona pamięć zmarłych piłkarzy, działaczy i ludzi związanych z rawickim klubem od początku jego istnienia. Spotkanie zaczęło się pod dyktando gospodarzy. Przez całą pierwszą połowę Rawia przeważała, ale nie potrafiła przewagi udokumentować bramką. Goście przeprowadzili jedną groźną akcję, ale świetną paradą popisał się Karol Danek. Na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie. Na drugą odsłonę rawiczanie wyszli bardzo zdeterminowani i już w 47. minucie mieliśmy prowadzenie Rawii. Michał Rejek bardzo dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, w pole karne powędrował stoper Rawii Tomasz Skrzypczak, który strzałem głową dał prowadzenie swojej drużynie. Z każdą minutą widać było, że goście coraz bardziej opadają z sił, a druga bramka była kwestią czasu. W 62. minucie na 2:0 podwyższył Stanisław Kołeczko, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach gości. Do końca meczu więcej goli nie padło i Rawia mogła się cieszyć z ósmego zwycięstwa pod rząd na własnym boisku.