Reklama

Podsumowali zmagania w ramach ligi amatorskiej [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Podsumowali zmagania w ramach ligi amatorskiej [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport

 SPORT  W sobotę zawodnicy, biorący udział w Rawickiej Amatorskiej Lidze Siatkówki, podsumowali tegoroczny sezon. Zmagania wygrała drużyna "Pocałości".

Z powodu pandemii, siatkarze nie rozegrali trzech ostatnich kolejek w ramach ligi, organizowanej przez Grupę Inicjatywną Aktywny Rawicz. Zapadła decyzja o zakończeniu zmagań. W sobotę odbyło się spotkanie, podsumowujące rozgrywki. Wzięli w nim udział przedstawiciele większości z drużyn.

Na każdą z ośmiu ekip czekały okolicznościowe medale, wykonane przez osadzonych z Zakładu Karnego w Rawiczu. Oprócz tego, zespoły otrzymały pamiątkowe zdjęcie, puchar, torbę i upominki ufundowane przez sponsorów i Gminę Rawicz. Wybrano także najlepszego zawodnika. Został nim Mariusz Sędłak.

- Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4, Zakładowi Karnemu, sponsorowi - firmie RAWAG, Gminie Rawicz oraz wszystkim osobom, które wzięly udział w tym turnieju i pomogły w jego realizacji - mówił podczas zakończenia Mariusz Suchanecki, członek Grupy Inicjatywnej Aktywny Rawicz. 

Tabela końcowa:

  1. Pocałości
  2. Młodzi Gniewni
  3. Sikola
  4. Pogoń Bydło
  5. WWT
  6. DWP Owtany
  7. Aktywny Rawicz
  8. Piątkowicze

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE