Pokaz siły lidera. Triumf Calcio Wągrowiec w Rawiczu [ZDJĘCIA]

Sport Ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2022/2023 za RAF Futsal Team Rawicz. Ekipa podejmowała Calcio Wągrowiec.

RAF Futsal Team Rawicz przed ostatnią kolejką zajmował piątą pozycję w tabeli III ligi futsalu. Wygrał tylko raz, przegrał sześciokrotnie. Zespół legitymował się bilansem 17:55 i zajmował ostatnią pozycję w rozgrywkach. Rywalem RAF-u w niedzielne popołudnie (26.02.2023) był lider - Calcio Wągrowiec

Zespół z północy Wielkopolski był stroną dominującą. Po pierwszej połowie prowadził pięcioma bramkami. W drugiej połowie goście nie zwolnili tempa. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 1:12. Gola honorowego dla gospodarzy strzelił Adrian Nawrot.

- Trudno cokolwiek powiedzieć po tym meczu - powiedział Paweł Grund, wiceprezes RAF-u. - Chciałoby się lepszego wyniku. Borykamy się z problemami kadrowymi. Jest też słaba frekwencja na treningach. Jeżeli tego nie będzie, to trudno o wynik. Dziś było widać przygotowanie kondycyjne u chłopaków z Wągrowca, byli wybiegani. Dla nas sezon się zakończył. A jaki będzie kolejny? Nie poddajemy się. By było lepiej, musimy bardzo dużo zrobić - dodał Paweł Grund.

RAF - Calcio 1:12
Bramki: 0:1 J. Ślósarczyk (1:43), 0:2 B. Gebler (4:26), 0:3 J. Ślósarczyk (8:00), 0:4 B. Gebler (11:20), 0:5 B. Gebler (12:09), 1:5 A. Nawrot (13:39), 1:6 M. Graczyk (19:41), 1:7 J. Biegański (21:36), 1:8 B. Gebler (25:24), 1:9 A. Dereżyński (29:22), 1:10 M. Graczyk (31:11), 1:11 B. Gebler (36:06), 1:12 B. Rajewski (37:45)
Skład RAF-u: Tomaszewski, Sz. Grund, Kociemba, Rupociński, Mrozek, Nowak, Proć, Janowicz, Staniszewski, P. Grund, Stachowiak
Skład Calcio: Hermann - Graczyk, Ślósarczyk, Gebler, Rajewski, Biegański, Śmigielski, Graczyk, Dereżyński, Frąckowiak, Modliborowski