Porażka KA 4 w starciu z Juną-Trans Stare Oborzyska [ZDJĘCIA]

Sport Czwarte spotkanie ligowe za KA 4 resPect. W niedzielę pododpieczne Pawła Janasa podejmowały Junę-Trans Stare Oborzyska.

Faworytkami były przyjezdne. W ich trzech dotychczasowych spotkaniach nie straciły jeszcze punktu. KA 4, na trzy wcześniejsze mecze, wygrało tylko raz.

Sporo pracy w spotkaniu miała bramkarka gospodarzy - Kornelia Kaczmarek. Zanotowała sporo interwencji. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

Po przerwie przyjezdne nie zwolniły tempa. Pierwsze trafienie zanotowały w 61. minucie. Do końca meczu jeszcze czterokrotnie umieszczały piłkę w siatce KA 4. Ostatecznie, ekipa z powiatu kościańskiego wygrała 5:0.

Obie drużyny spotkają się ponownie w finale Pucharu Polski na szczeblu Wielkopolskiego ZPN. Mecz został zaplanowany na 28 września.

KA 4 resPect - Juna-Trans Stare Oborzyska 0:5 (0:0)
Bramki: 0:1 Skorupska (61'), 0:2 Sutkowska (73'), 0:3 Sutkowska (75'), 0:4 Skorupska (87'), 0:5 Skorupska (90'+2)
Skład KA 4: Kaczmarek - Kołodziejczak, Penier (46' Szymczak), Łagoda, Bańkowiak, Roszkowiak, Śniegucka, Braun (70' Miłoszyk), Andrzejewska, Nowak, Jasiak
Skład Juny-Trans: Godlewska - Nowak (46' Ostrowska), Skrzypek (77' Adamska), Czudzińska, Ostant (80' Masztalerz), Skorupska, Matyja, Jankowska (57' Zembroń), Sutkowska, Lichtenstein, Szymankiewicz (84' Halasz)