Rawia wygrała w Tarnowie Podgórnym

Rawia wygrała w Tarnowie Podgórnym - Zdjęcie główne

Rawia Rawicz odniosła drugie zwycięstwo w sezonie, pierwsze wyjazdowe. Zespół Szymona Pietraszka pokonał Tarnovię Tarnowo Podgórne 73:70. W sobotę (5 listopada) podejmie w Sierakowie MKK Gniezno (14.30). \r\nNa starcie ostatniej kwarty, rawiczanie przegrywali 48:62. Od tego momentu szczelnie bronili, pozwalając sobie rzucić w tej części gry 8 punktów. Wyszli na prowadzenie na niespełna minutę przed ostatnią syreną, po „trójce” Krzysztofa Kasperczaka (na zdj. z lewej). - Zagraliśmy niesamowicie w obronie w tej części gry, a z tego rodziły się punkty w ataku - mówił po meczu trener Rawii, Szymon Pietraszek.