Rawia wygrywa ze Śląskiem

Rawia wygrywa ze Śląskiem - Zdjęcie główne

Mimo niekorzystnej dla rawickiego zespołu pory rozegrania meczu, Rawia odniosła zdecydowane zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław (52:72).

Gospodarze dobrze rozpoczęli to starcie, wychodząc po pierwszej kwarcie na 7-punktowe prowadzenie. Dzięki skutecznej grze w obronie, rawiczanie zaczęli stopniowo odrabiać straty, wygrywając 2. "ćwiartkę" 3:16. Śląsk, w 27. minucie meczu, ponownie wyszedł na prowadzenie, jednak nie trwało ono zbyt długo. Przed rozpoczęciem ostatniej kwarty Rawia miała 5-punktową zaliczkę, którą zdołała powiększyć o kolejne 15 oczek.

Śląsk Wrocław - Rawia Rawicz 52:72